Aan het begin van elke werkweek gaat een vrouw er weer helemaal tegenaan. en dan bedoel ik niet alleen qua baan, maar ook wat betreft haar uiterlijke verschijning.
Want, zo blijkt, op maandag doen ze er 4x zo lang over om zich klaar te maken voor de dag als op vrijdag.
Maar ook mannen maken zich er tegen het eind van de week met ‘een Jantje van Leiden af’……….
Gemiddeld doen Britse vrouwen er op maandag 76 minuten over om zich klaar te maken voor werk.
Eenderde van deze tijd besteden zij aan het haar, 18 minuten aan de make-up, 16 minuten aan het passen van verschillende kledingcombinaties en de rest van de tijd ~circa een kwartier~ zijn ze bezig met baden of douchen.
Op dinsdag duurt het hele proces nog maar 40 minuten en op vrijdag hebben ze nog maar 19 minuten nodig.
Maar niet alleen vrouwen besteden minder aandacht aan hun uiterlijk naarmate de week vordert. Mannen hebben op maandag 28 minuten nodig voor hun uiterlijk en op vrijdag doen ze ‘een kattenwasje’ van 11 minuten.
Lees ook:Vrouwen zijn enorm druk met hun uiterlijk voor ….. hun vriendinnen
Lees ook:Nederlanders slapen net zoveel als ze op hun scherm(pje) turen
Lees ook:Mannen houden de douche langer bezet dan vrouwen
Lees ook:Vrouwen tobben 1 maand per jaar over uiterlijkheden
Lees ook:Vrouwen willen 106 romantische minuten per dag