Wat een ontdekking: mannen praten graag over seks

Let'sTalkMIND Magazine deed eens onderzoek naar mannen, vrouwen en seks. En NL staat op zijn grondvesten te trillen hoor. Conclusie: mannen praten graag met vrouwen over seks……….

En dan met name over hun verlangens.

Het blijkt dat mannen een goed seksleven belangrijker vinden dan vrouwen en dit ook vaker willen bespreken.(49%) Vrouwen praten meer over de frequentie van seks. (43%)

Seks wordt, naarmate een relatie langer duurt echter steeds minder belangrijk. In de eerste 4 jaar van een relatie vindt 83% een goed seksleven (zeer) belangrijk, terwijl dit na 10 jaar nog maar 60% is.

Ook vliegen complimentjes partners na 10 jaar niet meer om de oren. Slechts eenderde van de ondervraagden zegt weleens kritiek over de seksprestaties te ontvangen en/of te geven, wat aangeeft dat het praten hierover nog steeds gevoelig ligt. Opmerkingen van de partner leiden tot een goed gesprek (32%) of verbetering van het seksleven (19%).

In het komende nummer gaat MIND Magazine in op seksuele intelligentie, volgens sommigen de sleutel tot een bevredigend seksleven. Het blad liet in het kader hiervan dit onderzoek uitvoeren door bureau De Vos & Jansen.
In totaal deden 537 mensen mee, waarvan 49,6% vrouw en 50,4% man.


Lees ook:Mannen grotere ruziemakers dan vrouwen
Lees ook:De nieuwe norm voor paren lijkt 1x per week seks
Lees ook:Nederlanders geloven in de WARE LIEFDE
Lees ook:Seks voelt als verplicht nummertje in vaste relatie
Lees ook:De 4 geheimen van een goed seksleven

Heb jij Relatie.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


Geef een reactie