Waarom mannen van nat zoenen houden

Wanneer mannen nat zoenen doen zij dit niet voor niets. Ze dragen daarmee niet alleen hun speeksel over op de dame in kwestie, maar ook nog eens het mannelijk hormoon testosteron……..

Resultaten van ‘proefondervindelijk’ zoenonderzoek werden bekend gemaakt op de site van American Association for the Advancement of Science (AAAS).

En dat is ook bij vrouwen verantwoordelijk voor de seksdrift. Wanneer een man tongzoent is dat dus de ultieme verleiding. Hij probeert haar in dezelfde seksstemming te brengen als zichzelf.

Wetenschappelijk onderzoek wees verder uit dat mannen door te kussen met veel tongactie instinctief kunnen afleiden in welk deel van de menstruele cyclus een vrouw zit. Hij spoort daarmee haar vrouwelijk hormoon, het oestrogeen, op.

Tongzoenen is dus niks meer of minder dan elkaars hormonen proeven! Het verklaart natuurlijk wel waarom we na de eerste echte kus óf direkt afhaken óf door willen gaan met lichamelijk zijn.


Lees ook:Vrouwen in hun ovulatie hebben concentratieproblemen
Lees ook:Vrouwen die de pil slikken, onthouden de dingen anders
Lees ook:Oestrogeen zorgt voor boze vrouwen
Lees ook:Eerste zoen is doorslaggevend voor relatie
Lees ook:Gebonden man trapt niet in de eisprong-verleiding

Heb jij Relatie.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


Geef een reactie