- Home
- INFO relatie.blog
- OVER REAGEREN & ADVERTEREN
- © Dirkje van Bennekom
- Mars & Venus
- Veldhuis & Kemper over m/v- verhoudingen
“Ze scheren zich overal, drinken prosecco, kijken ‘Gooische Vrouwen’, zetten elke dag voor hun lief een heerlijk maal op tafel.
De mannen van tegenwoordig ’lijken net wijven’. Terwijl de vrouwen harde carrièretijgers zijn geworden…..”
Het duo Remco Veldhuis & Richard Kemper maakt zich zorgen; zijn de rollen niet te veel omgedraaid? In de Telegraaf van afgelopen vrijdag een interessant interview met de 2 reclamejongens, die 10 jaar geleden gezamelijk het podium beklommen. Een aantal uitspraken:
Kemper: “In de show gaat het over de veranderende relatie tussen mannen en vrouwen. Mannen die het slachtoffer worden van vrouwen die werken. Vrouwen die een veel openlijker seksueel moraal hebben gekregen.”
Veldhuis: “Veel sociologen zeggen dat vrouwen doorslaan, ze zijn bevrijd en mogen ineens alles. Een gemiddeld vrijgezellenfeestje van vrouwen in een stripclub gaat er heftiger aan toe dan een mannenfeestje waarbij de mannen tegenwoordig met elkaar gaan koken. Vroeger lag híj te fantaseren, nu is het andersom.”
Kemper: “Van alle conclusies die we in ons programma trekken, is er eigenlijk maar één de juiste: we moeten praten met elkaar. Dat moet je nooit verleren. De seks mag minder worden, je mag elkaar minder aantrekkelijk vinden, maar we moeten blijven praten.”
Veldhuis: “Monogamie is een verzinsel van de beschaving. Het bestaat niet, nou, ja, alleen bij zwanen.” Kemper: “Het bestaat wel! Natuurlijk zijn er mensen die uit overtuiging monogaam zijn. Ik zeg André Rouvoet, Jan Peter Balkenende en Richard Kemper.”
De voorstelling van Veldhuis & Kemper heet ‘We moeten praten’. Speellijst op hun website
Lees ook:Geluksadviezen van Veldhuis & Kemper
Lees ook:Irene Moors doet mannenmarathon (TV-tip)
Lees ook:Wat een kind krijgen verandert aan de seks thuis
Lees ook:Dolende dertigers vallen mee
Lees ook:Mannen praten liever over voetbal dan over hun relatie
Heb jij Relatie.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!