- Home
- INFO relatie.blog
- OVER REAGEREN & ADVERTEREN
- © Dirkje van Bennekom
- Celebs & plebs
- Rob Kamphues maandenlang gestalkt door vrouw die zegt…
Vanochtend stond er in De Telegraaf het verhaal van Mona-Liza Machado. Zij beweert in de steek gelaten te zijn door Rob Kamphues en dat terwijl zij zwanger was van zijn kind.
De KRO-presentator zou volgens haar zeggen hebben aangestuurd op een abortus…..
Rob Kamphues moet na deze publicaties wel reageren en komt met een heel andere versie. “Begin december heeft hij deze kortstondige verhouding beëindigd.”, aldus zijn woordvoerder. “Dit hing nauw samen met het gedrag van mevrouw Machado.”
“Enkele dagen nadat Rob de omgang met mevrouw Machado beëindigde, beweerde mevrouw Machado van hem zwanger te zijn. Met betrekking tot de zwangerschap heeft hij mevrouw Machado de afgelopen maanden diverse malen uitgenodigd voor een DNA-test.”
Maar aan dit verzoek heeft Mona-Liza volgens Rob tot nu toe nog geen gehoor gegeven. “Tot op heden heeft mevrouw Machado hier niet aan meegewerkt. Mocht het kind van Rob zijn dan zal hij hiervoor uiteraard zijn verantwoordelijkheden nemen.”
Volgens Mona-Liza reageert Rob niet meer op haar pogingen om in contact te komen. Ook hier heeft Rob een iets andere visie op. “Direct na de beëindiging van hun omgang, is mevrouw Machado begonnen met Rob Kamphues ernstig en voortdurend te stalken. Rob Kamphues heeft, na maandenlange stalkpartijen en huisvredebreuk, aangifte gedaan bij de politie. Inmiddels heeft de Officier van Justitie aangegeven over te gaan tot vervolging van mevrouw Machado naar aanleiding van beide aangiftes.”
Vanavond meer in RTL Boulevard!
Lees ook:Rob Kamphues is niet gestalkt door moeder van zijn baby
Lees ook:Rob Kamphues blijkt wel degelijk de vader van het kind van zijn ‘stalkster’
Lees ook:Opa & oma zijn ook dupe van een echtscheiding
Lees ook:Man scheert vrouw kaal vanwege overspel
Lees ook:Plaats in kinderrij mede bepalend voor relatiegeluk
Heb jij Relatie.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!