- Home
- INFO relatie.blog
- OVER REAGEREN & ADVERTEREN
- Celebs & plebs
- Ayaan Hirsi Ali en haar nieuwe lief zorgen voor…
Wie gunt het Ayaan Hirsi Ali nou niet: een heerlijke liefde! Maar zij dreigt momenteel door haar amoureuze gevoelens het middelpunt te worden van een Brits politiek relletje!
Harvard-professor Niall Ferguson zou zijn vrouw, journaliste Susan Douglas, hebben verlaten na een reeks affaires. Hirsi Ali is zijn laatste verovering. Onlangs zijn ze bij een galadiner samen gespot.
Volgens de Britse Daily Mail wordt in conservatieve kringen niet positief gereageerd op het liefdeskoppel. ‘The historyman and the fatwagirl’ kopt de krant vandaag.
Zowel Ferguson als a.s. ex Douglas zijn goed bevriend met de leider van de Britse conservatieve partij, David Cameron. Bovendien zou Ferguson haar in 5 jaar tijd 8 keer hebben bedrogen met een andere vrouw.
Hirsi Ali werkt en woont momenteel in Amerika. De van oorsprong Somalische is in dienst van de conservatieve denktank American Enterprise Institute. Ze wordt nog altijd streng beveiligd in verband met de vele dreigementen vanwege haar kritiek op de islam.
Klik op de foto voor artikel Daily Mail
Lees ook:Overspel plegende echtgenoot moet met spandoek over straat
Lees ook:Moeder verbouwt zich tot dochter
Lees ook:Susan Boyle nu reeds in de restyling
Lees ook:Madonna lijkt klaar met Jesus
Lees ook:Octomama op picknick met haar kroost
Heb jij Relatie.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!