Elton John & partner willen Oekraïense peuter adopteren

Elton John en zijn echtgenoot zijn van plan om een jongetje van 14 maanden te adopteren. Dat heeft de wereldster laten waten na afloop van een liefdadigheidsoptreden in een weeshuis in de Oekraïne.

Daar verblijven voornamelijk kinderen wier ouders overleden zijn aan de gevolgen van aids. De 62-jarige Elton John en zijn 15 jaar jongere echtgenoot David Furnish voelen gezinskriebels.

“David en ik hebben het al vaker over adoptie gehad. David wilde altijd een kind adopteren en ik zei steeds nee”, aldus Elton John. “Maar nu ik Lev heb gezien zou ik hem heel graag willen adopteren. Hij heeft mijn hart en dat van David gestolen.”

2 jaar geleden concerteerde de Elton John ook al eens in Kiev en dat om aandacht te vragen voor de problematiek rond aids. Oekraïne is namelijk een van de zwaarst getroffen landen in Europa.


Lees ook:Oekraïne geeft geen groen licht voor adoptiekind Elton John
Lees ook:Zoon van Elton John krijgt lesbische peettantes
Lees ook:Pornoschild dekt Elton John met man en kind af
Lees ook:Te stom om te trouwen? (filmpje)
Lees ook:Kelly van der Veer wil baarmoeder in haar schoen

Heb jij Relatie.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


Geef een reactie